تماس با کاکتوس : 05138917475

تور تایلند از مشهد| تور مالزی از مشهد | تور سنگاپور از مشهد | تور بالی از مشهد

معرفی سواجل کوش اداسی

رفتن به سواحل کوش آداسی

کوش آداسی اصلا شهر ساحل هاست و کسی نیست که به قصد نرفتن به ساحل های این شهر بندری و زیبا به آن سفر نکند! از آن جایی که رفتن به سواحل کوش آداسی از مهم ترین تفریحات رایگان کوش آداسی است، ما برای این که شما از زمانتان بهترین استفاده را ببرید، بهترین سواحل کوش آداسی را با درج جزئیاتی مختصر از آن ها برایتان معرفی می نماییم.

 

ساحل بانوان | Ladies Beach

یکی از معروف ترین سواحل کوش آداسی، ساحل مخصوص بانوان است که در زبان ترکی به آن کادرینلار دنیزی می گویند. با این که امروزه ورود برای عموم مردم به این ساحل آزاد است اما روزگاری در این ساحل تنها بانوان تردد می کرده اند. در این هتل می توانید از محیط عمومی ساحل به رایگان استفاده کنید و از بودن در آن لذت ببرید. البته اگر هم بخواهید می توانید تا از کافه ها و رستوران های ساحلی که در کادینلار دنیزی برای شما در نظر گرفته شده است نیز استفاده نمایید که طبیعتا برای شما شامل هزینه هایی می شود. اگر می خواهید از این ساحل استفاده کنید به یاد داشته باشید که از ساعت ۷ الی ۸ شب در این ساحل نگهبانان حضور دارند و امنیت مراجعین را تامین می نمایند.

ساحل مرکز شهر | Downtown Beach

این ساحل در بین منطقه ی مارینا و بندر قرار گرفته است. این ساحل نزدیک ترین ساحل به مرکز شهر کوش آداسی است و از این نظر به خاطر نزدیکی به هتل ها و مراکز رفاهی مختلف بسیارش مورد اقبال است.

 

ساحل شن های نقره ای | Silver Sand Beach

ساحل شن های نقره ای هم یکی از دیگر ساحل های دوست داشتنی کوش آداسی است که هم حضور در آن رایگان است و هم بسیار زیباست و در بین بهترین سواحل کوش آداسی قرار می گیرد. شما می توانید از مرکز شهر کوش آداسی با مینی بوس به مقصد این ساحل بروید.

ساحل لانگ بیچ | Long Beach

این ساحل بزرگ ۱۸ کیلومتری، دارای بخش های مختلفی هست که همه ی آن ها پذیرای کسانی هستند که به قصد یکی از بهترین گزینه ها برای تفریح رایگان در کوش آداسی به آن می آیند، می باشد. در حال حاضر بیشتر از بخش جلویی این ساحل استفاده می شود و در آن بسیاری از پارک های آبی معروف نیز قرار گرفته است.

 

ساحل الماس و طلا | Diamond & Gold Beach

این ساحل با اسم جالب و عجیبش، در آیدین تور سیستی قرار گرفته و یکی از مکان هایی است که در لیست تفریحات رایگان در کوش آداسی و ساحل های خوب این شهر قرار می گیرد. در راه رسیدن به این ساحل می توانید از بازار نازیلی هم دیدن کنید. اگر دوست داشتید تا به رستوران بروید، کافه رستوران های ساحلی خوبی در ساحل الماس و طلا موجود هستند.

ساحل عشق | Love Beach

ساحل عشق فقط یک ساخل برای آفتاب گرفتن و تفریحات ساحلی نیست! در این ساحل امکان قایقرانی هست، کافه و رستورانی جالب و با کیفیت هست، صبحانه های ترکی هست و خلاصه هر چیز که حس خوب را در شما بیانگیزد در ساحل عشق کوش آداسی وجود دارد.